OBIEKTY HANDLOWE

OBIEKTY HANDLOWE
PROFESJONALNE ŚRODKI CZYSTOŚCI

Preparat na bazie emulsji woskowych do codziennego mycia i pielęgnacji posadzek pokrytych warstwami polimerowymi. Środek nadaje powierzchniom efekt nabłyszczania.

Uniwersalny, ekologiczny odplamiacz do wykładzin i dywanów. Skutecznie usuwa uporczywe plamy i zabrudzenia z tłuszczu, trawy, herbaty, kawy, czekolady, wina, itp.

Lekko kwaśny płyn przeznaczony do codziennego utrzymania czystości w pomieszczeniach sanitarnych.

Uniwersalny środek czyszczący o szerokim zastosowaniu. Doskonały do usuwania zabrudzeń tłuszczowych, odcisków po palcach, zabrudzeń komunikacyjnych i użytkowych.

preparat w 100% multifunkcjonalny w doczyszczaniu posadzek mechanicznie przy użyciu padów melaminowych, jak również manualnie.

Koncentrat do mycia silnie zabrudzonych urządzeń przemysłowych – doskonale usuwa tłusty brud, pozostałości po smarach i oleju.

Przeznaczony do ochrony i zabezpieczania wszelkiego rodzaju podłoży z wyjątkiem nielakierowanego drewna oraz szlifowanych posadzek betonowych.

Płyn na bazie amoniaku, przeznaczony do mechanicznego oraz ręcznego usuwania starych powłok polimerowych, akrylowych i woskowych.