O NAS

O NAS

XERION CHEMICALS
ZAUFANI EKSPERCI

XERION CHEMICALS jest producentem i dystrybutorem przemysłowej chemii dla branży profesjonalnych usług sprzątających.

XERION został założony przez zespół profesjonalistów, których misją jest tworzenie najwyższej jakości produktów, bezpiecznych i przyjaznych środowisku, skutecznych i przynoszących oczekiwany oraz natychmiastowy efekt. Firma, która łączy wiedzę z zakresu technologii materiałoznawczej z branżą chemiczną. XERION to firma, która odpowiadając na ciągły rozwój i zmiany w budowie strukturalno-materiałowej sprzątanych powierzchni, nieustannie poszukuje nowych rozwiązań w sektorze sprzątającej chemii przemysłowej.

XERION TEAM

Jesteśmy aktywni w całej Europie!

Unrecognizable doctor working with chemicals in a laboratory.

Opracujemy i pomożemy wdrożyć techniki sprzątania oparte na rozwiązaniach chemicznych w nowo powstałych obiektach. Zweryfikujemy i udoskonalimy obecnie istniejące, a nie do końca sprawdzające się chemiczne programy czystości. Zdiagnozujemy i pomożemy rozwiązać poszczególne indywidualne problemy z zakresu utrzymania czystości w zakładach produkcyjno-przemysłowych.

XERION CHEMICALS
WIEDZA i WSPARCIE

Swój sukces buduje dzięki preparatom wytwarzanym według własnych, niepowtarzalnych receptur. W laboratorium staramy się opracowywać rozwiązania, które sprostają wymaganiom najbardziej wymagających klientów. Prowadzone badania pozwalają na zastosowanie substancji aktywnych w optymalnych stężeniach zapewniających działanie wszystkich składników w pełnej synergii. pełnej synergii. Poza produkcją i sprzedażą preparatów chemicznych zapewniamy Naszym Klientom kompleksowe wsparcie merytoryczne i praktyczne.

ZGIERZ & CENTRUM POLSKI

Idealna lokalizacja XERION, 10 minut do Autostrady A2 Emilia.

KARIERA & PRACA

Zapraszamy do naszego zespołu ludzi z pasją i doświadczeniem.

XERION CHEMICALS ZAUFANIE i PROFESJONALIZM